Deginta mediena tvorai

Pasirinkę degintą medieną savo tvorai, džiaugsitės akį traukiančiu, įdomiu ir ilgaamžiu sprendimu.

Deginta mediena tvorai

Tvora – tai pirmas namo elementas, palydintis išeinant ir pasitinkantis sugrįžus. Medienos deginimo technika puikiai tinka, siekiant darniai įsilieti į aplinką, tuo pačiu užtikrinant sprendimo išskirtinumą. Natūralios medžio spalvos ir tekstūros, ypač išryškinamos medienos deginimo metu, sukuria jaukumo jausmą. Tikriausiai žinote ramybės jausmą, kuris užplūsta stebint degančią ugnį židinyje ar lauže. Medienos deginimo technika leidžia išsaugoti šią energiją, todėl tai puikus pasirinkimas jūsų namus juosiančiai tvorai.
Norint, kad degintos medienos tvora tarnautų ilgai, ją periodiškai reikėtų padengti natūraliais aliejais (kaip ir pirminio deginimo proceso eigoje). Taip prižiūrima tvora jums tarnaus dešimtmečius.

Apie mus

Degmeda degintos medienos paruošimo sprendimai – tai, kas tikra ir laiko patikrinta. Esame puikiai įvaldę senovinę japonišką medienos deginimo technologiją yakisugi tam, kad galėtume kurti jaukumą jūsų namų aplinkoje. Deginta mediena puikiai tinka fasadų, tvorų ar terasų gamybai.

Kontaktinė informacija

Degmeda MB
Įmonės kodas: 304895414
PVM kodas: LT100011842211
S. Lozoraičio g. 47, Garliava, 53228, Lietuva
+370 670 36 363
info@degmeda.lt